تکنولوژیراهنمای خرید

راهنمای خرید کاور گوشی تلفن همراه و پیشنهاد مدل های مختلف

کاور گوشی تلفن همراه یا به اصطلاح برخی دیگر گارد موبایل امروزه با توجه به حساسیت های مختلفی که افراد در خصوص موبایل خود دارند،یکی از ضروریات خرید همراه با موبایل است.

از زمانیکه گوشی های لمسی پا به بازار نهاده اند ،با توجه به ظرافت و صفحه های حساس آنها ،بسیاری از افراد لزوم استفاده از یک پوشش اضافی برای محافظت از گوشی را احساس کرده اند.

کاور گوشی تلفن همراه
کاور گوشی تلفن همراه

این موضوع باعث گردیده که امروز این کالا خود به یک صنعت مهم تبدیل شده و البته هدف بسیاری از افراد در استفاده از گارد گوشی تنها محافظت نیست چرا که مدل های بسیار زیبا و دلفریبی از قاب های گوشی عملا احساس یک گوشی جدید را به کاربر و حتی برخی موارد به مخاطبین میدهد.

آمارها نشان میدهد حدود یک سوم افرادی که گوشی میخرند در هفته اول با افتادن گوشی موبایل خود در جای سخت و آسیب زننده به گوشی خود مواجه میشوند و به همین دلیل است که معمولا همزمان با خرید گوشی های موبایل ،افراد در حال حاضر گارد گوشی را نیز تهیه نموده و میخرند.

هر چند معمولا مهمترین نکته خرید برای گارد گوشی موبایل ،سلیقه افراد در جذابیت های ظاهری آن است ،اما لازم است بدانید نکاتی دیگر نیز در انتخاب این وسیله وجود دارد و خوب است آنها را نیز همزمان با خرید و دقت به ظاهر آن ،بدانیم.
مسلما اولین نکته در خرید گارد گوشی موبایل ،نوع گوشی و گارد مخصوص برای آن گوشی است .

از آنجائیکه ترکیب بسیاری از موارد مانند دوربین ها ،سنسورهای لمس انگشت و سایر موارد برای هر گوشی تقریبا خاص در نظر گرفته میشود ،بنابراین گارد گوشی مورد نظر نیز بایستی با توجه به این نکته ها تهیه و خریداری گردد.

نکته بعدی در خصوص خرید کاور موبایل توجه به جنس آنهاست.با توجه به تنوع بی شمار گاردهای گوشی و با عنایت به خلاقیت تولیدکنندگان ،جنس های مختلفی در این کالا مشاهده میشود.

عمده گاردهای موبایل موجود در بازار در دسته های زیر از لحاظ جنس ارائه میشوند:
قاب گوشی ژله ای
قاب گوشی چرمی
قاب گوشی سیلیکونی
قاب گوشی پارچه ای
قاب گوشی فلزی
قاب گوشی چوبی
قاب گوشی ضد آب
قاب گوشی فیبرکربن
و…..

 

کاور گوشی تلفن همراه

کاور گوشی تلفن همراه
کاور گوشی تلفن همراه

یکی از بهترین پیشنهادات برای محافظت از گوشی های موبایل گرانقیمت امروزی استفاده از کیف هایی با پوشش دوطرفه است که میتواند از جنس چرم یا سایر جنس های دیگر باشد که عملا گوشی در بین دولایه محصور شده و نه تنها از ضربه های مختلف در امان میماند،بلکه از خط و خش دار شدن نیز محافظت میشود.

تعدادی از پراستقبال ترین گاردهای مختلف موبایل در بازار را برای خرید اینترنتی گارد موبایل برای شما معرفی نموده ایم که میتوانید آنها را با قیمت های مناسب و از معتبرترین فروشگاه اینترنتی کشور خرید نمایید.

 

 

 

 

 

تهیه و تدوین :مجله آفتابگردان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا