راهنمای خریدلباس و مد

راهنمای خرید کفش ورزشی

اگر راهنمای خرید کفش ورزشی نیاز دارید و به دنبال کفش مخصوص برای دویدن ، پیاده روی و انجام کارهای روزانه هستید ،رفتن به یک فروشگاه مخصوص ، و بهره گیری از افراد متخصص در آنجا کمک تان میکند.

همچنین با خرید اینترنتی کفش نیز میتوانید به کار خود بهبود ببخشید و سرعت عملتان را بالا ببرید”پای شما دقیق مانند اثر انگشت شما مخصوص شماست. تک تک کفش ها به طور متفاوتی طراحی می شوند و احساسات مختلفی دارند.

راهنمای خرید کفش ورزشی
راهنمای خرید کفش ورزشی

” جف برنز ، محقق آزمایشگاه تحقیقات عملکرد میشیگان در دانشگاه میشیگان می گوید: “رفتن به جایی که بتوانید کسی را ببینید که هزاران پا در ماه می بیند در مورد این موارد با صراحت با شما صحبت می کند” و سپس امتحان یک سری گزینه های مختلف نکته اساسی است.

همگی ما در یک بیماری فراگیر(کرونا) هستیم ، و پیدا کردن و رفتن به یک فروشگاه ویژه مانند گذشته ساده نیست. در هر صورت ، حتی اگر قصد بازدید از فروشگاهای اینترنتی را دارید ، تحقیق در مورد آنچه در جستجوی آن هستید می توانید بسیار مفید واقع شود. این یکی از دلایلی است که ما این راهنمای خرید کفش ورزشی را تهیه کرده ایم .

اگرچه خرید کفش شخصی است و ممکن است موارد دلخواه شما با شخص دیگری متفاوت باشد ،سایت مجله آفتابگردان این امکان را به شما میدهد تا در یافتن کفش مناسب به شما یاری رساند .

کارشناسان میگویند اگرچه ارزیابی متناسب بودن یک جفت کفش با پوشیدن و ایستادن در آن در جوراب هایی که معمولا می پوشید ، مهم است ، اما شما باید فعالیت خاصی را که برای آنها خریداری کرده اید نیز انجام دهید.

گفته میشود: “گاهی اوقات یک گزینه کامل ایستاده یا حتی راه رفتن را احساس می کند اما پس از چند دقیقه دویدن ، کمبودها یا مشکلت مناسب را نشان می دهد. یک کفش مناسب باید بدون لغزش در اطراف پاشنه شما احساس امنیت کند.

راهنمای خرید کفش ورزشی
راهنمای خرید کفش ورزشی

یک کفش مخصوص دویدن یا راه رفتن باید فضای زیادی برای تکان دادن انگشتان شما داشته باشد ، و شما احتمالا می خواهید برای اندازه کفش مخصوص کفش های خود اندازه خود را اندازه بگیرید ، زیرا “هنگام دویدن پای شما بسیار پویاتر حرکت می کند . برای کفش های دوچرخه سواری ، کفش های شما باید کامل مناسب اما با فضای کافی برای پا باشد .

به گفته کارشناسان ، هر کفش مخصوص ورزشی که خرید می کنید باید از انگشت شست تا نوک کفش تقریبا ۱سانتی متر فضا داشته باشد (اگر کفشی بزرگتر از کف پا داشته باشید ، مطمئن شوید که اندازه آن را با توجه به بزرگترین پای خود اندازه کنید) هنگام انجام فعالیت خود نباید هیچ نقطه فشاری را احساس کنید. هنگام ارزیابی کفش ، همه این موارد را در نظر گرفتیم

متخصصان توافق دارند که شکل کفش باید از شکل پای شما برای بهترین تناسب تقلید کند. این کار را نقشه برداری از پا می نامند ، در حالی که هر کفش ورزشی باید مانند “کشش پای شما” باشد. شکل کفش و نحوه نگاشت آن را با شکل پای شما ارزیابی میکنند .

آیا احساس می کنید که برای یافتن ریتمی راحت با کفش می جنگید؟ کارشناسان می گویند که همه این ویژگی ها هنگام ارزیابی کفش ، هم برای راحتی و هم برای جلوگیری از آسیب مهم است.

گفته میشود: “آناتومی و بیومکانیک بدن می تواند شما را در معرض آسیب قرار دهد ، اما پوشیدن کفش مناسب برای شما کمتر در معرض آسیب قرار می گیرد.” “خرید کفش مناسب برای شما ارزش هر مبلغی را خواهد داشت”.

 

در ادامه تعدادی از کفش های پراستقبال را خواهید دید که میتوانید آنها را بصورت مستقیم از معتبرترین فروشگاه اینترنتی کشور خریداری کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا