لباس و مد

مدل مانتوهای جدید برای خانم های شیک پوش

مدل مانتوهای جدید همیشه جزئی از علاقه مندی های خانم ها و دختران میباشد.البته یکی دیگر از طرفداران این مدل ها ،معمولا طراحان و خیاطانی هستند تا با الگو گرفتن و تلفیق مدل های رویت شده ،ابتکارات جدیدی بروز دهند و دست کار آنها باز جزئی از مدل مانتوهای جدید برای سایر گروه ها قرار گیرد.

مدل مانتوهای جدید
مدل مانتوهای جدید

مسلما در تولید مانتوهای جدید یکی از مهمترین عوامل ملاحظه فصل است ،چرا که جنس و طرح و حتی رنگ آمیزی حتما تابع فصول سال قرار میگیرد.
هرچند بسیاری از افراد در انتخاب هایشان به گونه ای عمل میکنند تا بتوانند مانتو ها را در فصول مختلف سال استفاده کنند اما بسیاری از خانم ها بخصوص دختران و خانم های جوان علاقه مند استفاده از مدل های جدید این پوشش مهم هستند.

مدل مانتوهای جدید

حتما شما نیز به تجربه دست یافته اید که لزوما اجناس گرانقیمت نشان از جنس مرغوب نخواهد بود اما معمولا بسیاری از برندها چه داخلی و چه خارجیتلاش میکنند تا اجناسی به بازار ارائه کنند تا موجب بی اعتباری یشان نشود.
بنابراین اگر شما تجربه ای از خرید مانتوهای برند دارید و در مراحل استفاده آنها از ابعاد مختلف راضی بوده اید(مانند ماندگاری پارچه،از رنگ و رو خارج نشدن،آب نرفتن،تغییر حالت ندادن پس از شستشو و…)باز هم میتوان همان تجربه را تکرار نمود.

مدل مانتوهای جدید
مدل مانتوهای جدید

اما گاهی برخی از مدل ها ،اشتیاق خاصی در افراد به وجود می آورند و یا مد روز آنچنان تاثیری از خود به جا میگذارد که بسیاری از خانم ها به هنگام خرید مانتو به مرغوبیت آن جنس کمتر توجه میکنند.
یکی از نکته های راهگشای خرید مانتوهای مدل جدید این است که مانتوهایی که از بالا تا پایین یک رنگ هستند معمولا افراد را بلند تر نشان میدهند و همچنین یک رنگ بودن شلوار نیز میتواند اینموضوع را تقویت کند.

مدل مانتوهای جدید

بد نیست بدانیم بسیاری از طراحان لباس در دنیا و حتی ایران برای بسیاری از افراد با بهره گیری از رنگ و مدل لباس ها بخصوص مانتوها به عنوان روپوش اصلی برای خانم ها و دختران ،قابلیت های زیادی را میتوانند در آنها بروز دهند.
البته در ماندگاری لباس مانند مانتو بهتر است در نحوه شستشوی آنها دقت کافی نمود.

مدل مانتوهای جدید
مدل مانتوهای جدید

در خیلی موارد شستشوی مانتوها با سایر لباس ها تفاوت داشته و حتی برخی از تولیدکنندگان و خیاطان حرفه ای تاکید به خشکشویی نمودن با مواد اینگونه لباس ها دارند تا طراوت و تازگی این لباس تا مدت ها حفظ شود.
تعدادی از مدل مانتوهای جدید را با هم میبینیم.

 

 

تدوین و گردآوری:مجله آفتابگردان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 10 =

دکمه بازگشت به بالا