آرایش و زیبایی

۲۰ مدل آرایش موی کوتاه برای صورت های گرد

اغلب اوقات در خصوص آرایش برای کسانی که صورت گرد دارند ،شنیده می شود که نباید موهای خود را کوتاه کنند و بایستی به منظور ترکیب صحیح صورت و موهای شان ، موهای خود را همیشه بلند نگاه دارند.

اما این موضوع با توجه به ترکیب های جدید پیشنهادی آرایش مو برای کسانی که صورت های گرد دارند می‌تواند متفاوت به نظر برسد ، چرا که با نمونه های مختلفی از ترکیب آرایش مو برای صورت های گرد می توان به هارمونی بسیار دلنشینی از این آرایش ها رسید .

موی کوتاه برای صورت های گرد
موی کوتاه برای صورت های گرد

یکی از توصیه های کلی برای این گونه آرایش های مو ، حجیم کردن یا حجیم نشان دادن جلوی تاج مو خواهد بود. این موضوع به ایجاد تعادل بین صورت های گرد و موهای کوتاه کمک شایانی می نماید.

البته بایستی خاطرنشان کرد در زیبایی و تعادل صورتهای گرد و موهای کوتاه عوامل مهم دیگری مانند رنگ مو و تناسب آن با رنگ چهره نیز بسیار تعیین کننده می باشد استفاده از برخی از رنگ های روشن برای این چنین صورت هایی گاهی ترکیبات بسیار جذاب و دلپذیر را ایجاد می نماید .همچنین ترکیبات هایلایت و بکار گیری از رنگهای لطیف روشن نیز با توجه به صورت های گرد ،توصیه های دیگری از آرایشگران حرفه ای برای صاحبان صورتهای گرد میباشد.

 

گاهی کوتاهی مو ها به صورت نامتقارن برای صورت گرد خانم ها مناسب بوده و با انتخاب سبک لایه ای شکلی موزون به آرایش مو خواهیم داد.

اگر خانم هایی با سایز بزرگ از صورت گرد برخوردارند بهتر است موهای خود را جمع و جور نگه داشته تا ظاهر آنها به ترکیب ایده‌آلی برسد .

 

مدل های مختلفی از اینگونه ترکیب مدل مو برای صورت های گرد را برایتان جمع آوری نموده ایم .

مدل مو مجلسی برای صورت گرد

 

مدل مو برای صورت گرد

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی کوتاه برای صورت گرد و تپل

 

مدل موی کوتاه برای صورت گرد ۲۰۲۰

 

تدوین و گردآوری:مجله آفتابگردان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا