لباس و مد

۳۶ مدل مانتو چهارخونه برای دختران و خانم های جوان

مانتو چهارخونه یکی از گروه مانتو هایی است که بسیاری از خانم ها و دختران جوان صرف نظر از ترندهای مد هر سال به آن علاقه نشان میدهند.

مانتو چهارخونه
مانتو چهارخونه

یکی از مهمترین عوامل جذابیت اینگونه مانتوها ،ترکیب رنگ مناسب برای انتخاب است که اگر ترکیب درستی انتخاب شود مسلما مانتو که به عنوان پوشش مهم خانم ها و دختران استفاده میشود ،از زیبایی بسیار خلاقانه تری بهره مند میشود.
قابل ذکر است که نه تنها در پوشش مانتو ،بلکه در بسیاری از البسه دیگر مانند شلوار،ژاکت و شال نیز طرح های چهارخونه یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها تلقی میشود.

اما به خاطر داشته باشید هم در خصوص مانتو و هم در خصوص پالتو لازم است افرادی که از اندام درشت تری برخوردار هستند از طرح هایی چهارخونه درشت تر و افراد لاغرتر از طرح های چهارخونه ریزتر استفاده کنند تا ترکیب اندام آنها با لباسشان متناسب به نظر برسد.
بسیاری از برندهای مهم دنیا برای پوشش های مختلف فصلی خود بخصوص پالتو پاییزه و زمستانه از طرح های چهارخونه استفاده میکنند که با توجه به ترکیب رنگ جدید میتواند مورد استقبال مخاطبین آنها قرار گیرد.

هرچند طراحان برای استقبال بهتر از ترکیب رنگ های مختلفی بهره میگیرند ولی برخی از ترکیب های رنگ همیشه مورد استقبال واقع میشود مانند ترکیب رنگ های چهارخونه قرمز و مشکی ریالسبز و سرمه ای،کِرم و سرمه ای و مشکی و سفید.
البته برخی از طراحان معتقدند با توجه به طرح دار بودن خود پارچه های چهارخونه ،بهتر است برای جلوگیری از شلوغی مانتو از طرح های شلوغ برای مدل های پارچه های چهارخونه دوری کرد تا زیبایی اینگونه پارچه ها دوچندان به نظر برسد.

با هم تعداد متنوعی از انواع مانتوی این طرحی را مشاهده خواهیم کرد.

 

 

مدل مانتو چهارخونه جلو باز و بلند

 

گردآوری و تدوین:مجله آفتابگردان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا